March 7, 2018

Переможці онлайн-голосування з глядацьких симпатій в рамках Шостого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018»

Дивіться також

Переможці онлайн-голосування з глядацьких симпатій в рамках Шостого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018»

 

Стали відомі імена переможців онлайн-голосування з глядацьких симпатій, що проводилось на офіційному сайті www.dreamcar.toyota.ua із 26 лютого по 04 березня 2018 року в рамках Шостого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018».

 

Ними стали:

У віковій категорії «Діти віком до 7 років включно»:

 

У віковій категорії «Діти віком від 8 до 11 років»:

 

У віковій категорії «Діти віком від 12 до 15 років»:

 

Переможців онлайн-голосування обирали відвідувачі сайту шляхом проставляння відміток «лайк». У кожній із вікових категорій автори малюнків, які отримали максимальну кількість «лайків», здобули статуси переможців онлайн-голосування з глядацьких симпатій та отримають цінні призи – смарт-годинники.

 

Організатором Національного конкурсу дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії — 2018», який проходив із 11 грудня 2017 року по 11 лютого 2018 року в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні, є офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна». Детальна інформація про конкурс та правила конкурсу розміщена на сайті: http://www.dreamcar.toyota.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *